Geoblog.pl    awe    Podróże    Wschodem na Zachod    Krok po kroku, krok po kroczku.../edit
2008
gru

Krok po kroku, krok po kroczku.../edit

Tajlandia
Tajlandia, Prachuap Khiri Khan

Ida swieta!
Z tej okazji chcemy wszystkim zyczyc zdrowych spokojnych radosnych (i inne takie standardy) Swiat Bozego Narodzenia. Aby pod choinka czekalo cos wiecej niz rozga i kartofle (w tym miejscu szczegolnie pozdrawiamy babcie).

My swieta spedzamy u polskiego misjonarza gdzies na poludniu Tajska. On zobowiazal sie zapewnic karpia, choinke i troche mrozu, my w zamian znaczaco zwiekszymy liczbe wiernych jego parafii.

I po swietach.
Byla wigilia, koledy, prezenty, tradycyjny 'spiel w bale' na plazy. W tym miejscu chcemy podziekowac O.Honoratowi za goscine. Brzuchy pelne, nogi umyte, geby usmiechniete.
Ruszamy dalej.

wiza do Tajlandii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Tajlandii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Tajlandii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
MASA
MASA - 2008-12-23 23:40
WESOŁYCH od całej rodziny masiatych

Saj
Saj - 2008-12-24 13:18
Wesołych Świąt:)

Stefan Banaszkiewicz
Stefan Banaszkiewicz - 2008-12-24 18:26
Cześć, Wesołych Świąt!
Przesyłam linka do zdjęć z naszego wyjazdu, http://picasaweb.google.pl/Stefan.Banaszkiewicz/TajlandiaKambodzLaos2008#
W 2009 planujemy Ekwador.
Pozdrawiam

szwagierka
szwagierka - 2008-12-27 20:18
Siostrzyczko wyglądasz przeslicznie!!!!!! Andrzej Ciebie tez oczywiscie pozdrawiam :D

Saj
Saj - 2008-12-28 11:45
A ja jeszcze raz... Bo usłyszałem dzisiaj w wiadomościach że jakiś nowy przepis wprowadzili... Będą wyłapywać i karać freeride'owców. Podobno kary mają być finansowe i wysokie. Ale bzdura:/

zbysm
zbysm - 2008-12-28 12:30
Pozdrowienia z Grunwaldzkiej.
Jak na razie wszystko OK, tylko komuny są trochę szersze, bo tegoroczny Mikołaj był trochę "szeroki" ;)
Co do prezentów to chyba Wam coś zostawił. Czy to były kartofle ... nie wiemy :)

pozdro
Natasza i Zbyszek

mama
mama - 2008-12-29 10:16
Zdjęcia bardzo fajne.
Miło popatrzeć na Wasze uśmiechnięte buzie.

Tomek
Tomek - 2008-12-30 17:41
Dlaczego nie zgolisz brodziska.

Adik
Adik - 2008-12-31 08:26

Hej,
co tam? Juz ponad tydzien bez aktualizacji, co to ma byc??:)

Ja wlasnie siedze u masy w bystrej, jest 8:20, mieli jechac na 8
na narty, ale cos sie nie udalo, probuje ich obudzic od 7:30,
niestety nie spotkalem "dziekuje", tylko troche niecenzuralne slowa,
sportowcy z nich, ze.. phi...

Aha kartka do mnie dotarla akurat wczoraj, wielkie dzieki!!!
Dajcie jakos znac, co i jak, Pozdro!

ps.
Szczesliwego Nowego Roku! :)

ziomal
ziomal - 2008-12-31 16:02
Wszystkiego Dobrego w nowym roku życzą ziomale z Gisza a tutaj mały present w postaci linka - pozdrawiam.

jaś
jaś - 2008-12-31 17:51
Witajcie. Z okazji nowego roku dużo zdrówka marzeń i wielu wrażeń w nadchodzącym nowym roku 2009. Jaś bardzo dziękuje za kartkę i nawet nas pozdrowił. trzymajcie się duże całuski jesteśmy z wami. aga jaś piotr

zwiedzili 11% świata (22 państwa)
Zasoby: 142 wpisy142 494 komentarze494 2164 zdjęcia2164 0 plików multimedialnych0

Nasze podróżewięcej
16.12.2012 - 27.06.2013