Geoblog.pl    awe    Podróże    Kierunek Norge    Flam- Jadymy Zugiem

Flam- Jadymy Zugiem

Norwegia
Norwegia, Flåm

Jedna z najwiekszych atrackji Norwegii- Flamsbana. 210NOK/os w jedna strone 20km. Jedziemy pierwsza mozliwa wiec scisku nie ma.Za oknem: gory, skaly, lasy, wodospaday i koniec!210Nokow z osobe za 1godzine widokow ktore podziwiamy co chwile zza okien samochodu. Owszem, ja (zamor) szczegolnie powinienem docenic ten cud inzynierii:] ale cena jest calkowicie z kosmosu. I jeszcze rowery, ktore mozna wypozyczyc tylko na gornej stacji (80nok). Sytuacje ratuje powrot i mozliwosc zobaczenia ciekwaszych miejscowek, ale znowu od 10km droga prowadzi juz tylko po asfalcie. Wracamy po ok. 5h marszu (2h w deszczu), na szczescie dzien konczymy jadac Sniezna Droga, ktora wybieramy omijajac najdluzszy tunel swiata. Chyba warto, nic tylko postawic tam raila:]

KOSZTY
Czy pisalem juz ze Flamsbana kosztuje 210Nok/os?

szwagierka
szwagierka - 2008-08-12 10:45
Piękne zdjęcia!!!!!! Siostra za sterem a szwagro kozy karmi i każdy znajdzie swoje miejsce :D Ale mi się za Wami tęskni krejzole, zwłaszcza jak przejeżdzam przez Chorzów :) Uważajcie na siebie na tych wojażach, viel Spass dabei! ;P

16.12.2012 - 27.06.2013

18.05.2012 - 03.06.2012