Geoblog.pl    awe    Podróże    Wschodem na Zachod    Ruszamy

Ruszamy

Polska, Chorzów

Czas rozpoczac podroz na ktora czekalismy caaaly rok.A zaczelo sie od pewnego kudlatego Norwega, ktory rok temu uswiadomil mi ze na prace przyjdzie czas;] Co gorsze temat podchwycila moja przyszla "mm tak mm"....zona wiec niepozostalo nam nic innego jak rozpoczac pakowanie. w miedzy czasie odwiedzilismy jeszcze Norwegie i w droge.
Zaczynamy od Tajlandii, jako miejsce przesiadkowe.
Generalnie nasza podroz nie bedzie na zadnym hardcorze. wiecej busem, gdzie sie da stopem jak najmneij latania. takkk a do Bangkoku to piechty idemy....
Teraz siedzimy w Warszawie i za 5h lecimy weic dozobaczenia

A&W
A&W - 2008-09-29 20:52
Powodzenia! Trzymamy kciuki. Jak najdalej, i jak najwięcej, i jak najdłużej w tej wielkiej podróży życia. Nazwę to Pierwsza Zamorowska Saga Przygodowa :)

frania
frania - 2008-09-29 22:16
Ha, Was jeszcze ni ma u celu, a ja już na gejoblogu. Myślałam, że pierwsza będę, ale widzę, że ktoś już tu wpadł i jeszcze się za mnie wpisał! Musze se z Nim pogadać, nie bydymy tu prać publicznie brudów ;) No to alles Gute i w ogóle, obiecuję dokonywać regularnie równie fajnych wpisów jak ten ;p
I czekam na szczegółową pikantną relacje z tajskiego masażu :D

szcz
szcz - 2008-09-30 16:50
"A zaczelo sie od pewnego kudlatego Norwega, ktory rok temu uswiadomil mi ze na prace przyjdzie czas" gdybyś nie dodał, że to o Norwega chodzi, to byłbym pewny. że chodzi o mnie :P no cóż on też jest mądrym człowiekiem :D powodzenia i pamiętaj przywieź jakąs małą dziewczynkę ;P

TOMEK
TOMEK - 2008-11-28 21:10